Średnica ~109 mm. Jest to powiększony i wykonany w formie medalionu awers medalu TARGI KRAJOWE JESIEŃ 1959 (Paszkowycz 9/59, MMP 63, średnica 60mm). Projektant W. Jastrzębowski (niesygnowany). Dobra jakość wykonania, efektowny, z wysokim reliefem. Biały metal.
Recently viewed
Please log in to see lots list
Favourites