Na stronie z Mikołajem, przy obrzeżu, widoczne ślady bicia skorodowanym stemplem.
Bez uszkodzeń mechanicznych, ale z miejscowymi zabrudzeniami.
Sygnowany: Pinglet F / Durand
Brąz, średnica 41.5 mm, waga 42.51 g
Sygnowany: Pinglet F / Durand
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||