Stan zachowania trudny o określeni numerycznego.
Banknot bez ugięć w polu, ale z podniszczoną górną krawędzią, w tym z dwoma małymi naddarciami na niej; jedno głębsze, dochodzące do pola zadrukowanego, ale nie wchodzące w nie.
Na dole, na lewo od cyfry 1 nagniotka na ok. 1.5 cm.
Poza w/w bez uwag. Prezencja dobra. Banknot naturalny, bez konserwacji, czy jakichkolwiek poprawek.
Rzadka seria jednoliterowa.