Brąz srebrzony. 29x19mm. Miejscowe braki srebrzenia, ale poza tym stan bardzo dobry. Sygnowany WW (W. Wiśniewski)
Recientemente visitadas
Inicie sesión para ver la lista de lotes
Favoritos
5 000 | |||
10 000 | |||