Sygnowany WW. 21.5x16 mm (mierzony bez uszka). Bardzo ładny stan zachowania. Ciekawa i rzadka pozycja.
Recientemente visitadas
Inicie sesión para ver la lista de lotes
Favoritos
5 000 | |||
10 000 | |||