Brąz srebrzony. 28.5x28.5 mm. Sygnowany W. Wiśniewski. Stare, być może pierwotne przetarcia blachy na odwrocie, awers bez zastrzeżeń. Rzadka pozycja.
Recientemente visitadas
Inicie sesión para ver la lista de lotes
Favoritos