Brak łańcuszka. 36.5 x 26 mm. Biały metal. Ładne wykonanie. Niesygnowany, ale wygląda na wykonanie W. Wiśniewskiego.
Recientemente visitadas
Inicie sesión para ver la lista de lotes
Favoritos