Rzadki medal z okresu zaborów.
Sygnowany PETIT i DURAND.
Ryski na rewersie, numer pisany tuszem na awersie, uszkodzenie na rancie, poza tym ładny.
Brąz, średnica 41 mm, waga 35,9 g.
Sygnowany PETIT i DURAND.