Medal sygnowany G. MAINERT
Na rewersie wygrawerowana dedykacja i data 1871.
Medal z cyzelowanym tłem (w epoce), o pięknej prezencji.
Brak punc na rancie.
Srebro, średnica 48,8 mm, waga 32,06 g.
Medal sygnowany G. MAINERT
Brak punc na rancie.
400 | |||