Búsqueda avanzada Búsqueda avanzada
5373

Próba 10 złotych 1934 KLAMRY - piękne

NGC MS64
sólo uno MS64
add Tu nota
Descripción de lote
Clasificación: NGC MS64
Certificate: NGC 6635839-003 sólo uno MS64
Referencias: Parchimowicz P.160.a

Wyśmienitej prezencji egzemplarz jednej z najcenniejszych prób II RP - tzw. "klamry".

Piękne, intensywne lustro nadające monecie prezencji lustrzanki. Urokliwa patyna dawnego zbioru.

Moneta projektu W. Jastrzębowskiego, która nie trafiła nigdy do obiegu.

Na rewersie wypukły napis PRÓBA, rant ząbkowany.

Nakład 100 sztuk.

Bardzo rzadka.

Srebro, średnica 33 mm, waga 18 g (katalogowa).

Subasta
Subasta 20 - Primavera '23
Fecha
23 Mayo 2023 CEST/Warsaw
Precio inicial
9 251 EUR
Clasificación
NGC MS64
sólo uno MS64
Precio de venta
13 515 EUR
Sobremarca
146%
Visitas: 619 | Favoritos: 48
Subasta

Subasta 20 - Primavera '23
Fecha
23 Mayo 2023 CEST/Warsaw
Desarrollo de pujas

Todos los lotes son listados en pujas

Prima de subasta
Subidas

Términos y condiciones
Sobre subasta
Sobre vendedor
Contacto
Horario de apertura
Lunes
Martes
Miércoles
Jueves
Viernes
Sábado
Cerrado
Domingo
Cerrado