Tyszkiewicz, Podręcznik numizmatyczny..., wydzielony z rocznika TPN, Poznań 1890 r.

Ilmoitukset live-huutokaupan aikana
notifications_off Hälytys: Ei
textsms SMS: Ei ole
add Sinun muistiinpanot 
Kohteen kuvaus

Wycinek z rocznika Towarzystwa Przyjaciół Nauk... Poznań 1890r., strony 33-100 i dwie tablice. 

W oprawie introligatorskiej - półskórek ze złoceniami. Ładny, stary papier marmurkowy, ale oprawa najprawbdopodbniej późniejsza, względnie współczesna (?). Napis na grzbiecie wykonany odręcznie, zieloną farbką. 

Egzemplarz z biblioteki Wiktora Chomińskiego. Na wyklejce odciśnięta jego sucha pieczęć własnościowa, a z lewej strony odręczna notatka podpisana inicjałami CHW. W treści liczne zapiski odręczne ołówkiem. 

Blok rozdzielony na dwie części, po tablicy, a przed stroną 63. Ostania karta z niewielkim, obecnie podklejonym, ubytkiem krawędzi, a dwie pierwsze karty z wyraźnymi pęknięciami, podklejanymi (zapewnie współcześnie) bibułką introligatorską. Użytkowe zabrudzenia, szczególnie dolnych narożników. Oprawa ciasno i dość głęboko wchodząca w grzbiet bloku, a w rezultacie utrudniona użytkowość, otwieranie. 

Format zewnętrzny 158 x 227 mm, wewnętrzny ~ 150 x 222 mm. 

Huutokauppa
Aukcja 18 - jesienna '22
gavel
Päivämäärä
08 Lokakuu, 10:00
date_range
Lähtöhinta
33 EUR
Live-huutokauppa alkaa
lock Huutokauppaa laitetaan pystyyn parhaillaan - Rekisteröinti ei ole vielä mahdollista
Lähetä viesti huutokauppakamarille

Onko sinulla kysyttävää tästä kohteesta tai huutokauppaan osallistumisesta?

Näytöt: 13 | Suosikit: 0
Huutokauppa

Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Aukcja 18 - jesienna '22
Päivämäärä
Lauantai, 08 Lokakuu, 10:00
Huutokaupan kulku

Kaikki listatut kohteet huutokaupataan

Toimituskustannukset

Huutokaupan provisio
18.00%
Korotukset
  1
  > 10
  100
  > 20
  300
  > 50
  1 100
  > 100
  3 000
  > 200
  8 000
  > 500
  20 000
  > 1 000
  50 000
  > 2 000
  100 000
  > 5 000
  200 000
  > 10 000
  400 000
  > 20 000
  800 000
  > 50 000
 
Säännöt ja ehdot
Huutokaupasta
Przyjęcie walorów na Aukcję jesienną zostały zakończone 30 czerwca (aktualnie przyjmujemy na Aukcję zimową)

Katalog Aukcji jesiennej w trakcie przygotowywania. Obecnie prezentujemy wersję roboczą, na bieżąco uzupełnianą. Zakończenie tworzenia katalogu i planowane otworzenie aukcji do rejestracji 1.X.2022

Część stacjonarna Aukcji jesiennej odbędzie się 8.X.2022 w hotelu NYX w Warszawie, a sesje ją poprzedzające i po niej następujące będą tylko z licytacją online. 

W ramach części stacjonarnej Wydarzenia aukcyjnego będzie również zorganizowana kolejna Sesja numizmatyczna z cyklu ""W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz". Szczegółowy plan sesji już wkrótce, poruszone zostaną zarówno tematy monetowe, jak i banknotowe. Również licytacja w ramach części stacjonarnej będzie podzielona na blok pieniędzy papierowych i blok monetarny. 

Znajdź nas na: YouTube // Facebook // Opinie Google // GNDM.pl

FAQ
Tietoa myyjästä
Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Yhteystiedot
GNDM sp. z o.o.
room
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
phone
+48 22 407 02 20
+48 782 280 880
Aukioloajat
Maanantai
10:00 - 17:00
Tiistai
10:00 - 17:00
Keskiviikko
10:00 - 17:00
Torstai
10:00 - 17:00
Perjantai
10:00 - 17:00
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
keyboard_arrow_up
+