Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Ostrobramskiej.
Wykonanie dwuczęściowe w srebrze złoconym.
Cecha 3. próby srebra na obu elementach oraz punca z literą "V"
Srebro, wymiary 49 x 40,5 mm, waga 10,46 g.
Pudełko podniszczone, ryngraf w bardzo dobrym stanie zachowania.