Ciekawy egzemplarz tymfa z nabitymi trzema kontramarkami na rewersie: dwiema HS (SH?) oraz jedną W.W..
Zużyte monety obiegowe dostawały często swoje drugie życie, jako moneta zastępcza w majątkach ziemskich. W praktyce, zazwyczaj nabijano punce własnościowe na takie egzemplarze i taka właśnie sztuka jest przedmiotem tej aukcji.
Srebro, średnica 31 mm, waga 6.42 g.