बेहतर खोज बेहतर खोज
5373

Próba 10 złotych 1934 KLAMRY - piękne

NGC MS64
केवल एक MS64
add आपका नोट
लॉट विवरण
ग्रेड: NGC MS64
Certificate: NGC 6635839-003 केवल एक MS64
संदर्भ: Parchimowicz P.160.a

Wyśmienitej prezencji egzemplarz jednej z najcenniejszych prób II RP - tzw. "klamry".

Piękne, intensywne lustro nadające monecie prezencji lustrzanki. Urokliwa patyna dawnego zbioru.

Moneta projektu W. Jastrzębowskiego, która nie trafiła nigdy do obiegu.

Na rewersie wypukły napis PRÓBA, rant ząbkowany.

Nakład 100 sztuk.

Bardzo rzadka.

Srebro, średnica 33 mm, waga 18 g (katalogowa).

नीलामी
Aukcja 20 - wiosenna '23
दिनांक
23 मई 2023 CEST/Warsaw
शुरुआती कीमत
9 251 EUR
ग्रेड
NGC MS64
केवल एक MS64
हैमर कीमत
13 515 EUR
अधिक बोली
146%
विचारों: 619 | पसंदीदा: 48
नीलामी

Aukcja 20 - wiosenna '23
दिनांक
23 मई 2023 CEST/Warsaw
बहुत बोली

सभी लॉट बोली लगाने के लिए सूचीबद्ध हैं

खरीदार का प्रीमियम
बोली वृद्धि

नियम और शर्तें
नीलामी के बारे में
विक्रेता के बारे में
संपर्क करें
खुलने का समय
सोमवार
मंगलवार
बुधवार
बृहस्पतिवार
शुक्रवार
शनिवार
बंद किया हुआ
रविवार
बंद किया हुआ