Piękny stan zachowania, piękna oprawa w półskórek.
Ex Libris "Z Bibljoteki Młynowskiej Hr Hr Chodkiewiczów" oraz sucha pieczęć Wiktora Chomińskiego.
- wydanie 1907, Budapeszt
- stron 45 i 28 tablic
- format: 23 x 28.5 cm