Tylko Tom III. (Dritter Theil) wydania którego całościowo składało się z 4 tomów.
Oryginalne wydanie Königsberg 1767.
Bardzo ładna, klimatyczna stara oprawa. Dobrze oddająca ducha strych zbiorów i mogąca być atrakcyjną pozycją w klasycznej, numizmatycznej biblioteczce.
"Thaler - Cabinet" to pierwsze, kompleksowe opracowanie talarów europejskich, w tym polskich (strony 75-80). Dzieło, które do II wojny stanowiło podstawowy i referencyjny katalogów talarów, na który katalog wszystkie największe domy aukcyjne.
Wnętrze zachowane w bardzo dobrym stanie, nie zauważyliśmy braków, czy uszkodzeń.
Format zewnętrzny 13 x 19.5 cm.