Odznaka jednoczęściowa, numerowana na rewersie - 102.
Niewielkie przetarcia srebrzenia i zarysowania na rewersie, poza tym bardzo dobry stan zachowania.
Wymiary: 41 x 47,5 mm.
Nakrętka anonimowa, bardzo dobrze dopasowana do słupka.
Średnica: 14,5 mm.