Wersja żołnierska, jednoczęściowa, bita w mosiądzu srebrzonym.
Wymiary: 39 x 39 mm.
Wykonanie Wiktora Gontarczyka z nakrętką firmową o średnicy 25,5 mm.
Nakrętka luźno dopasowana do słupka (nakrętka nie zsuwa się ze słupka, ale wyczuwalny luz).
Dobry stan zachowania, przetarcia srebrzenia.