Ostatni rocznik talarów tego króla. Odmiana z mennicy drezdeńskiej (F.W.ó.F.), bez sygnatury pod popiersiem.
Utoljára megtekintett
A tételek listájának megtekintéséhez jelentkezz be
Kedvencek