Wymiary:
- długość całkowita (bez pochwy) 90.5 cm
- długość głowni 76.5 cm
- długość pochwy 80.5 cm
Na zewnętrznym płazie głowni u jej nasady wybita sygnatura producenta - "WEYERSBERG & Co Solingen".
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Wymiary:
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||