Piękny orzeł sztandarowy w wykonaniu Gontarczyka (sygnatura - stylizowane WG, na boku podstawy).
Bez puszki, na płaskiej podstawie.
Wysokość orła od końca ogona do czubka skrzydła 23 cm, rozpiętość skrzydeł 16 cm.
W podstawie prostokąt o wymiarach 8.7 x 4.8 cm.
Wykonanie w mosiądzu srebrzonym znakomitej jakości.
Piękny stan zachowania.
Bardzo efektowna pozycja. Olbrzymia rzadkość.