Jedna z "czterech wielkich kolekcji".
Wydanie: Berlin 1930.
Format: ~21 x 27 cm.
Stron: 49 tekstu i 20 tablic.
Oprawa: miękka, oryginalna.
Stan zachowania: piękny. Tablice z zachowanymi pergaminowymi wkładkami. Przy poszczególnych pozycjach adnotacje z cenami wynikowymi.