Zabrudzenia na powierzchni i korozyjne uszkodzenia reliefu na postaci Nike. Wyraźna patyna na całości. Relief zachowany ostro, niewykazujący prawie żadnych starć obiegiem. W zakamarkach zachowana lekka poświata.
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります