Medal autorstwa paryskiego medaliera A. Barre (sygnowany).
Dobry relief, nierównomierna, charakterystyczna patyna (być może efekt dawnego mycia).
Brąz, średnica 57 mm, waga 80.9 g
300 | |||
1 200 | |||
4 000 | |||
8 000 | |||
22 000 | |||
42 000 | |||
120 000 | |||
240 000 | |||