Brąz. Średnica 29mm. Pułk stacjonował w Rawiczu i Lesznie. Patyna i lekko tłustawy nalot na powierzchni, ale ogólnie dobry stan zachowania. Egzemplarz z aukcji PDA 13/1274
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります