Piękna, emaliowana i złocona odznaka, wykonana w pracowni Adama Nagalskiego, w Warszawie.
Na rewersie nabita punca srebra i imiennik wykonawcy, numerowana na rewersie 125.
Odprysk emalii, częsty defekt tej odznaki ze względu na jej bardzo płytkie położenie.
Wymiary: 40 x 32,5 mm.
Nakrętka firmowa, bardzo dobrze dopasowana do słupka.
Średnica 26,0 mm.