Szkoła Podoficerska dla Małoletnich Nr 2, Grudziądz
addあなたのメモcreate
ロット詳細
予想落札価格:
235 - 329 EUR
Sawicki str.454. Dwuczęściowa, w komplecie podkładka materiałowa i firmowa nakrętka Grabskiego (25.5mm); przemieszczenie się nakrętki po słupku z dużym luzem - gwint łapie dopiero pod koniec. Stan zachowania dobry, z lekkimi śladami noszenia, bez uszkodzeń.