Klasyczna i ceniona pozycja we współczesnej oprawie w pełną skórę.
Oprawa wykonana przez pracownię LIBRARIUM. Bardzo umiejętne połączenie dwóch kolorów skóry - klasycznego brązu grzbietu bielą okładek. Okładki tłoczone na ślepo, wytłoczony również logotyp GNDM (oprawa wykonana na nasze zamówienie).
Na grzbiecie złoconymi literami i układzie pionowy zapisane SEBASTIAN DADLER.
Biała skóra obecnie z lekką, dodającą jej uroku "patyną". Drobne ślady używania, książka z delikatnym zaciekiem w dolnej części, ale całość można określić jako zachowaną w stanie bardzo dobrym.
142 strony i 54 tablice.
Format: ~21 x 29.5 cm.
Gdańsk, 1962 r.