Komplet Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych z lat 1920-1948.
Wszystkie woluminy w jednorodnej, spójnej oprawie introligatorskiej (płótno i papier marmurkowy).
Proweniencja: Konstanty Prożogo (pieczęć własnościowa).
Przy grzbietach opraw na niektórych egzemplarzach ślady kornika; poza tym bez uwag, stan zachowania wnętrz bardzo dobry.
Duża rzadkość kolekcjonerska. Trudno jest współcześnie zebrać komplet WNA z tego okresu, a szczególnie komplet w dobrym stanie zachowania i o jednorodnym wyglądzie, bądź nadający się do jednorodnej oprawy.
Zdecydowanie polecamy.
Z tej samej biblioteczki, w większości w zbieżnych oprawach oferujemy również komplety powojennych WN i BN.