Rzadka pozycja.
Oprawa twarda, płócienna. Zachowane oryginalne okładki wydawnicze.
Miejscami drobne zaplamienia, ale ogólny stan zachowania bardzo dobry, zdecydowanie ponadprzeciętny dla tego typu.
Ex Librisy Tadeusza Jabłońskiego i Lecha Kokocińskiego. Adnotacja L. Kokocińskiego o zakupie XI.2000 r. od J. Strzałkowskiego.
64 strony.
Format: 16 x 23.5 cm.
Warszawa, 1893 r.