Stan zachowania trudny do jednoznacznej oceny. Banknot bez żadnych ugięć w polu, naturalny i bez konserwacji. Dość wyraźne zagniecenia w obrębie marginesów i rdzawe zażółcenia na nich, a narożniki wyraźnie zaokrąglone, jak widać na skanach.
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります