Bez złamań i bez konserwacji. Znakomicie widoczne cechy charakterystyczne związane z techniką druku na mokro (mokry wklęsłodruk powodujący pofalowania papieru). Na minus dwie zmarszczki produkcyjne na dolnym marginesie.
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります