Rzadki banknot okresu Królestwa Polskiego. Pozycja, która przez długie lata była w ogóle niedostępna na rynku, a sytuacja zmieniła się dopiero nieznacznie po sprzedaży na rynku kolekcjonerskim cześci banknotów ze zbioru Kolekcji Lucow. Niniejszy egzemplarz w stanie naturalnie obiegowym, bez konserwacji co obecnie jest dużą zaleta. Łatwo oddać do konserwacji taki banknot i uzupełnić ubytki, niemniej tan zachowany bez takich zabiegów rekonstrukcyjno-upiększających, a po prostu zabezpieczony na przyszłość opakowaniem PMG w stanie niezmienionym. Polecamy!
Miłczak A15
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります