Druk w skali 1:1 papierze roboczym, cienkim, bez znaków wodnych. Lekkie, ukośne ugięcie pionowe w okolicy środka i kilka drobnych, rdzawych plamek, a poza tym stan zachowania bez uwag. Kolorystyka jaskrawa - wyraźnie odmienna od finalnie zatwierdzonej. Pod rysunkiem głównym sygnatura autora projektu, która na wersji finalnej banknotu nie występuje. Więcej o tego typu drukach próbnych tutaj