Lekkie złamanie pionowe bez kreski pod światło. Dość wyraźnie pożółkły papier. Stan zachowania naturalny, bez konserwacji.
最後に閲覧したロット
出品リストを見るにはログインする必要があります
お気に入り
出品リストを見るにはログインする必要があります
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||