Rok 3 - 286/7r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo. Legenda w otoku: Α Κ Γ ΟΥΑ ΔΙΟΚΛΗΤΙΑΝΟC CЄΒ
Rewers: Tyche stojąca w lewo, trzymająca ster i róg obfitości. Data: LΓ
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 20 mm, waga 6.54 g