Rok 6 - 280/1r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. Legenda w otoku: A K M AVP ΠPOBOC CЄB
Rewers: Orzeł stojący w prawo z wieńcem w dziobie z rozpostartymi skrzydłami, w otoku perełkowym. Po bokach litery: L - S
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 17.6 mm, waga 7.14 g