Bez złamań i bez konserwacji. Znakomicie widoczne cechy charakterystyczne związane z techniką druku na mokro (mokry wklęsłodruk powodujący pofalowania papieru). Na minus dwie zmarszczki produkcyjne na dolnym marginesie.
최근 확인한 경매
경매품 리스트를 확인하려면 로그인하세요
관심있는 경매품
경매품 리스트를 확인하려면 로그인하세요