Choć nota PMG 25 NET nie brzmi imponująco, to banknot jest bardzo ładny.
Prezencja od strony awersu wręcz piękna. Kolorystyka dobrze wyschną, banknot czysty.
Od strony rewersu widać ślay trzech mocnych złożeń poziomych, przy czym dwa górne są przedarciami, ponownie połączonymi "na styk" (dopisek PMG "Repirde, Served & Reattached"). Połączenie przedarcia wykonane bardzo umiejętnie, ze znawstwem i bez jakichkolwiek ujemnych śladów konserwacji. Wykonane punktowo, papier bez śladów moczenia, naturalny.
W praktyce najwyższy dostępny nominał banknotu Insurekcji (nominały najwyższe 500 i 1000 zł to rzadkości, których pojedyczne egzemplarze pojawiają się w handlu raz na kilka lat).
100-tka jest wyraźnie rzadsza niż trzy poprzedzające ją nominały. Wydrukowana na grubszym papierze w rezultacie jest bardziej podatna na uszkodzenia i przetarcia, czy właśnie pęknięcia, na liniach złamań.
Bardzo dobrej prezencji sztuka.