Banknot po lekkiej konserwacji - umiejętnie przeprowadzonym oczyszczeniu i bez ujemnego wpływu na cechy naturalne typu.
Paskutiniai peržiūrėti
Prisijunkite, jei norite pamatyti pozicijų sąrašą
Mėgstami