Numeracja 134... charakterystyczna dla falsyfikatów londyńskich, choć w tym przypadku egzemplarz serii B (falsyfikaty londyńskie to seria A)
Niniejszy egzemplarz oryginalny, ale skasowany prawdopodobnie "profilaktycznie", lub "z rozpędu" perforacją, przez podobieństwo numeratora do puli numeracyjnej falsyfikatów.
Kasowanie z epoki, egzemplarz wyłapany z pliku typowych pozostałości z obiegu.
Naturalny stan zachowania, bez konserwacji.