- wydanie 1979
- proweniencja - Ex Libris Kokociński
- XCI stron tekstu + 341 stron z tabelami + XXXVIII tablic
- format 18 x 24.5 cm
- oprawa twarda
Paskutiniai peržiūrėti
Prisijunkite, jei norite pamatyti pozicijų sąrašą
Mėgstami