Jedna z ważniejszych pozycji w polskiej numizmatyce, czyli Cennik monet Polski Królewskiej opracowany przez hrabiego Józefa Tyszkiewicza.
Wycinek w współczesnej oprawie introligatorskiej, w pełną skórę.
Piękny stan zachowania.
- wydanie 1890, Poznań
- format 16 x 21.5 cm
- stron 68 + 2 tablice
- oprawa twarda, introligatorska