Sygnowany P. TASSET.
Na rancie punca.
Brąz, średnica 64,0 mm, waga 118,6 g.
Sygnowany P. TASSET.
Na rancie punca.
Turite klausimų dėl šios pozicijos ar dalyvavimo pasiūlymų teikime?
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||