Miejscami drobne uszkodzenie na powierzchni awersu; przy obrzeżu pozostałości korozyjnego nalotu, również miejscowo na rewersie. Powierzchnia nabłyszczona.
Sygnowany CAUNOIS F.
Brąz, średnica 41 mm, waga 36.4 g
Sygnowany CAUNOIS F.