Order wykonany w londyńskim zakładzie Spink&Son Ltd London.
Piękny stan zachowania, wraz z oryginalnym pudełkiem i wstążka również oryginala.
Zapięcie z sygnaturą/
Wymiary: 51 x 50,5 mm.
Zapięcie z sygnaturą/
Wymiary: 51 x 50,5 mm.