W. Von Polanski und W. Von Rachmanow, Die Postwertzeichen und Poststempel von Polen im. 18 und 19. Jahrhundert
addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
82 strony.
Miękka oprawa.
Format: 22.5 x 29 cm.
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.