Jeden z najbardziej cenionych i poszukiwanych roczników WNA.
W nim, na stronach 24-136, opublikowany katalog "Medale Władysława IV Wazy" M. Gumowskiego. Najlepsze jak dotąd opracowanie tematu.
Kompletny.
Stan bardzo dobry.
Ładne i dobrze wykonana oprawa introligatorska w czarne płótno, ze złoceniami.
369 stron.
Kraków, 1939 r.
Format: 18 x 25 cm.