Lekkie złamanie pionowe bez kreski pod światło. Dość wyraźnie pożółkły papier. Stan zachowania naturalny, bez konserwacji.
Laatst bekeken
Log in om de kavellijst in te zien
Favorieten
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||