Arkusz w ładnym, naturalnym stanie zachowania, bez konserwacji, trochę się zwijający od przechowywania w zrolowanium. Małe przedarcie u góry, na lewym górnym banknotem, a poza tym stan bardzo ładny.
Druk awersu pełny, w pełni ukończony. Na rewersie brak jednej z warstw poddruku - brązowej siatki.
Brak numeracji. Papier z właściwym znakiem wodnym.
Bardzo efektowna pozycja i ładny stan zachowania jak na wojenny arkusz dużego formatu.
Wymiary 56 x 58.5 cm.
Zdecydowanie polecamy. Pozycja dekoracyjna, po pojedyncze sztuki banknotów wycinanych z takich arkuszu (egzemplarz bez numeracji, i poddruku na awersie) osiągają na rynku kolekcjonerskim wysokie ceny.